SolarSpot BIZNES – fotowoltaika

Energia na miarę Twoich potrzeb – SolarSpot BIZNES

 

W SolarSpot aktywnie działamy w branży odnawialnych źródeł energii już od wielu lat, stale testując nowe możliwości i rozwijając naszą ofertę. Doświadczenie zdobyte w czasie prac nad różnorodnymi realizacjami oraz zespół składający się z fachowców, przed którymi fotowoltaika nie kryje żadnych tajemnic, pozwalają nam na tworzenie projektów dopasowanych do indywidualnej sytuacji każdego klienta. Fotowoltaika dla firm po prostu się opłaca, a wybierając nas, masz pewność, że Twoja firma zyska rozwiązania szyte na miarę jej potrzeb!

 

Zostań prosumentem energii elektrycznej!

Dzięki nowelizacji przepisów, która miała miejsce w 2019 r. również jako przedsiębiorca możesz zostać prosumentem energii elektrycznej, co oznacza, że stajesz się jednocześnie jej konsumentem i producentem. Jak działa to w praktyce? Kiedy Twoja instalacja fotowoltaiczna produkuje prąd wystarczający na pokrycie zapotrzebowania energetycznego Twojego biznesu, nadwyżki produkcyjne odprowadzane są do sieci energetycznej, z której mogą zostać pobrane w przyszłości – w ten sposób oszczędności z energii słonecznej czerpiesz przez cały rok!

 

Jak działamy?

W SolarSpot nie boimy się wyzwań! Podejmujemy się zarówno realizacji mikroinstalacji, jak i dużych i rozbudowanych projektów – zawsze z taką samą troską o detale i jakość. Od rozpoczęcia prac projektowych, przez dobór odpowiednich komponentów i ich profesjonalny montaż, aż po zapewnienie naszym klientom kompleksowej obsługi posprzedażowej i stałe monitorowanie działania instalacji w celu optymalizacji jej wydajności – możesz liczyć na nas na każdym etapie prac!

 

To właśnie indywidualne podejście do klienta oraz ciągłe dążenie do ulepszania naszej oferty sprawiły, że zakwalifikowaliśmy się do konkursu „Instalator Roku”, jako jedna z sześciu wiodących firm w Polsce!

 

Co wyróżnia ofertę SolarSpot?

 • Wydajność. Wiemy, że dobra inwestycja to taka, która zwraca się w jak najkrótszym czasie – właśnie dlatego dbamy o dopasowanie możliwości produkcyjnych projektowanej instalacji do faktycznego zapotrzebowania na prąd Twojej firmy. Zasilając swoją działalność darmową energią prosto ze słońca, nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów!
 • Jakość. W naszych realizacjach nie korzystamy z półśrodków i niesprawdzonych rozwiązań – stosujemy tylko najwyższej jakości panele słoneczne, które gwarantują optymalny poziom wydajności instalacji oraz jej bezawaryjność. Jednak fotowoltaika to nie tylko same moduły, również przy wyborze mocowań kierujemy się ich wytrzymałością, dzięki czemu zapewniamy stabilność całej konstrukcji.
 • Bezpieczeństwo. Specjaliści będący częścią naszego działu projektowego dbają o to, by projekt instalacji nie tylko maksymalizował jej możliwości, ale też minimalizował zagrożenia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam przewidzieć ewentualne problemy i zapobiegać im z wyprzedzeniem, dzięki czemu Twoja firma nie musi obawiać się żadnych komplikacji!

 

Z jakich elementów składa się instalacja fotowoltaiczna?

Do produkcji prądu z promieni słonecznych niezbędne jest sprawne działanie całego systemu, w tym każdego elementów składającego się na instalację fotowoltaiczną – fotowoltaika to nie tylko panele słoneczne!

 

   1. Moduł fotowoltaiczny. Zamienia energię słoneczną w prąd stały.
   2. Inwerter. Zmienia prąd stały w prąd zmienny.
   3. Rozdzielnia elektryczna. Przesyła prąd zmienny do odbiorników.
   4. Odbiornik energii. Pozwala na korzystanie z wyprodukowanej energii.
   5. Licznik dwukierunkowy. Monitoruje ilość energii oddanej i pobranej z sieci energetycznej.

 

Korzyści dla Twojego biznesu

 

Oszczędność

Inwestycja w fotowoltaikę oznacza koniec zmartwień związanych z rosnącymi cenami prądu! Produkując energię słoneczną na potrzeby swojej firmy, obniżasz koszty prowadzenia działalności, a jako prosument oszczędności generujesz przez cały rok!

 

Stabilność

Własna instalacja fotowoltaiczna zapewnia stałe dostawy prądu i niezależność od zewnętrznych dostawców energii. Stabilne zasilanie i rosnące oszczędności to szansa na rozwój Twojego biznesu!

 

Wiarygodność

Klienci coraz częściej kierują się troską o środowisko naturalne. Inwestując w czystą energię, budujesz wizerunek świadomej ekologicznie marki i umacniasz swoją pozycję na rynku!

 

Opłacalność

Dzięki stale generowanym oszczędnościom oraz możliwym do wykorzystania programom dofinansowania skraca się czas zwrotu inwestycji, czyniąc ją jeszcze bardziej opłacalną!

 

Nie zwlekaj!

Zainwestuj w energię słoneczną i zyskaj nowe możliwości rozwoju!

 

Kontakt:

izba@solarspot.com.pl

tel. +48 504 831 813