COVID-19 – wsparcie prawne

Biuro Izby nawiązało współpracę z renomowaną kancelarią prawną DZP sp.k. z Warszawy, która będzie dotyczyć konsultacji oraz pomocy prawnej. Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka jest jedną z największych w Polsce, zajmuje się obsługą prawną największych korporacji, także tych notowanych na warszawskiej giełdzie.

Porady prawne będą dotyczyć:

  • pomocy publicznej
  • prawa pracy
  • doradztwa podatkowego 

Porady prawne w kwestiach podstawowych będą bezpłatne. Przy rozmowach osobistych z prawnikami przekażcie Państwo problemy z jakimi musicie się mierzyć. Kancelaria w jak najszerszym zakresie będzie starała się pracować bez pobierania honorarium. Natomiast musimy być świadomi tego, że poważniejsze zagadnienia będą wymagać większego zaangażowania ze strony DZP. 

Ponieważ zagadnienia z jakimi Państwo musicie się mierzyć mogą dotyczyć bardzo różnych sytuacji nie jesteśmy w stanie określić do jakiego poziomu usługi DZP będą bezpłatne. Niemniej prosimy, jeśli Państwo uznacie, że jest taka potrzeba kontaktować się z prawnikami.

Osobami kontaktowymi są:

  • Robert Brodzik tel. 514 858 839
  • Bartosz Marcinkowski tel. 660 440 329 

Pracujemy także nad bezpłatnymi konsultacjami dla przedsiębiorców, które będą odbywać się w charakterze telekonferencji. Oprócz wyżej wskazanych tematów omawiane będzie prawo spółek, ochrona danych osobowych, realizacja umów. Szczegółowe tematy postaramy się Państwu podać jak najszybciej. Spotkania będą umawiane na konkretny dzień i godzinę, mamy nadzieję, że ta forma konsultacji znajdzie u Państwa uznanie.