Targi branży drzewnej Wood Tech Warsaw

W dniach 12-14 maja 2021 w Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce wyjątkowe targi przemysłu drzewnego. Wood Tech Warsaw Expo to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich firm i specjalistów związanych z obróbką drewna i produkcji mebli.

 

Wood Tech Warsaw Expo to miejsce wymiany bezpośredniej wiedzy oraz doświadczeń, jak również platforma do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Targi będą świetną okazją do dialogu pomiędzy dostawcami techniki i technologii obróbki drewna oraz przedstawicielami firm stolarskich i firm produkujących meble. W dniach 12-14 maja w Ptak Warsaw Expo spotkają się producenci, importerzy, handlowcy, dystrybutorzy, przetwórcy oraz końcowi użytkownicy produktów przemysłu drzewnego.

 

Doskonała lokalizacja Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo umożliwi bezproblemowe sprowadzenie każdego rodzaju sprzętu oraz nawet najcięższych maszyn na teren obiektu, a także zapewni łatwe dotarcie na wydarzenie kontrahentów z każdego zakątka Polski i całej Europy.

 

Podczas 3 dni targów Wood Tech Warsaw Expo eksponowane będą najnowsze produkty, technologie i rozwiązania na rynku drzewnym. Ogromna powierzchnia wystawiennicza przeznaczona na organizację wydarzenia pozwoli na zaprezentowanie szerokiej gamy komponentów, maszyn oraz narzędzi służących do obróbki drewna i produkcji mebli. Już teraz swój udział w wydarzeniu potwierdziły takie firmy, jak: RAWLPLUG, CORMAK, DREW-TOM, FELDER GROUP POLSKA SP z o.o., Wood-Mizer Industries sp z o.o., CNC Serwis Krzysztof Reszczyński / HIMNET, Metal-Technika Rafał Cygan, HOUFEK a.s., KMA Maszyny, a także: Neu-Jkf, edWood, Amicus, Becker, Sempre, ASPI czy Woodinspector, DPS Software, Sarnox i wielu innych przedstawicieli uznanych marek.

 

Uczestnicy Wood Tech Warsaw Expo będą mogli obserwować dynamiczną prezentację maszyn leśnych i urządzeń dla leśnictwa na terenie wewnętrznym i zewnętrznym w specjalnej strefie “Leśnej”. Istotną część targów stanowić będzie także strefa “Budownictwo Drewniane”, gdzie wystawcy przedstawią kompleksową ofertę materiałów na budynki i konstrukcje drewniane, a także ich projekty i realizacje.

 

Targom towarzyszyć będzie bogaty program wydarzeń towarzyszących, w tym: liczne szkolenia, konferencje i warsztaty zawodowe oraz konkursy dla profesjonalistów. W ramach dodatkowych wydarzeń odbędzie się, między innymi, Forum Branży Drzewnej, w trakcie którego omawiane będą takie tematy, jak: „produkcja mebli od projektu po montaż”, „budowanie z drewna celem ochrony środowiska” czy „automatyzacja w przemyśle drzewnym i meblarskim”.

 

Targi Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli mają swoje źródło w Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week, które z dużym sukcesem, od 6 lat odbywają się w Ptak Warsaw Expo. Początkowo obróbka drewna była jedną ze stref targów przemysłowych, ale ze względu na dynamiczny rozwój wydarzenia oraz sugestie wystawców – postanowiliśmy zorganizować oddzielne targi, dedykowane wyłącznie branży drzewnej i meblarskiej.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach!

 

Rejestracja dla odwiedzających: https://woodwarsawexpo.com/rejestracja/

 

Rejestracja dla wystawców: https://woodwarsawexpo.com/zostan-wystawca/

 

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia: https://woodwarsawexpo.com/