Raport „Biomasa w Polsce 2022/2023” – pobierz za darmo!

Raport „Biomasa w Polsce 2022/2023” to unikatowa publikacja, która przedstawia analizę stanu sektora biomasowego w Polsce. Z przyjemnością prezentujemy pierwszą edycję wydawnictwa, które dostępne jest już do pobrania.

 

 

Raport „Biomasa w Polsce 2022”

 

Raport „Biomasa w Polsce 2022/2023” to pierwsze kompleksowe, w pełni merytoryczne opracowanie dotyczące stanu branży biomasowej w Polsce i perspektyw jej rozwoju. Przygotowana przez przedstawicieli świata nauki i biznesu publikacja kompleksowo przedstawi najważniejsze zagadnienia i trendy rynku. W raporcie poruszone zostaną najbardziej istotne dla sektora biomasowego kwestie, m.in:

 

  • potencjał rynku biomasy w Polsce
  • prawne aspekty wykorzystania biomasy
  • wyzwania dla energetyki
  • biomasa leśna i biomasa agro
  • finansowanie inwestycji biomasowych

 

 

Biomasa – odnawialne i stabilne źródło energii

 

„Publikacja jest pierwszą w Polsce próbą kompleksowego i przekrojowego pokazania biomasy jako odnawialnego, krajowego i stabilnego źródła energii. Choć biomasa w energetyce i ciepłownictwie wciąż nie jest wykorzystywana w odpowiednim zakresie, to właśnie ona powinna stanowić fundament polskiej transformacji energetycznej” – pisze we wstępie Raportu Maciej Roik.

 

 

Raport jako biznesowo-edukacyjna publikacja, opisująca możliwości wykorzystania biomasy, wskaże potencjał branży i stanie się przewodnikiem dla kupców i dostawców biomasy, osób decyzyjnych w sektorze ciepłowniczym, energetycznym i pelletowym, przedstawicieli samorządów i administracji rządowej.

 

Pobierz raport: magazynbiomasa.pl/raport-biomasa-w-polsce-2022-2023-premiera-publikacji-pobierz-za-darmo

 

Źródło: magazynbiomasa.pl