Terex-Fuchs – maszyny przeładunkowe

Miło nam poinformować, że Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego nawiązała współpracę z firmą PAKIET, autoryzowanym dealerem maszyn przeładunkowych znanych europejskich firm m.in.  Terex-Fuchs.

Firma PAKIET sprzedaje maszyny przeładunkowe TEREX-Fuchs oraz niezbędnego osprzętu. Zajęła się również remontami maszyn TEREX-Fuchs, a także stała się producentem osprzętu do maszyn przeładunkowych. Firma PAKIET produkuje chwytaki: do przeładunku złomu, drewna, materiałów sypkich, kamieni, system do demontażu pojazdów ( PAKIET CDS Scorpion) i innych zastosowań. Przy produkcji osprzętu oprócz oprogramowania do projektowania firmy AUTODESK, wykorzystuje bogate doświadczenie serwisowe swojego zespołu.

W 2012 roku firma PAKIET została autoryzowanym przedstawicielem i serwisem maszyn przeładunkowych TEREX-Fuchs. Natomiast na początku 2014 roku uzyskała miano autoryzowanego serwisu LEFORT – producenta prasonożyc oraz paczkarek, a także firmy zajmującej się produkcją dźwigów hydraulicznych – MANTSINEN.

 

TEREX-Fuchs od ponad 120 lat zajmuje się produkcją maszyn do przeładunku, natomiast od 2001 roku produkuje maszyny do przeładunku drewna. Nowy model MHL 434 to maszyna, którą chcielibyśmy Państwu przedstawić. Charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami i małym promieniem skrętu co sprawia, że manewrowanie jest proste nawet w ciasnych przestrzeniach. Łatwość poruszania się z materiałem daje operatorowi możliwości, które w sektorze drewna są bardzo ważne. Zastosowano liczne urządzenia ochronne dla człowieka i maszyny, by praca była bezpieczna i komfortowa. Komponenty hydrauliczne i elektroniczne, a także silnik wysokoprężny są łatwo dostępne z poziomu gruntu, dzięki czemu serwisowanie maszyny przebiega bezpiecznie i sprawnie. Bogate doświadczenie w sprzedaży oraz serwisie różnych maszyn, pozwala zaproponować naszym użytkownikom maszyny o sprawdzonych konstrukcjach.

PAKIET to firma rodzinna – stara się dbać o klientów w pełnym znaczeniu tego słowa. Ceni długotrwałą współpracę, a także rzetelne podejście do prowadzenia biznesu. Stawia na przejrzyste, pełne wzajemnego szacunku relacje. Wszystko, co robi firma PAKIET dla swoich klientów, jest wynikiem wieloletniego doświadczenia, zdobytej wiedzy i ogromnego zaangażowania.

 

Oferuje szeroki PAKIET usług:

  1. zakup nowych maszyn najwyższej jakości (TEREX-Fuchs, MANTSINEN, LEFORT);
  2. zakup używanych maszyn;
  3. wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy maszyn przeładunkowych (z opcją dodatkowej maszyny zastępczej);
  4. generalne remonty maszyn z gwarancją do 24 miesięcy;
  5. zakup części zamiennych;
  6. profesjonalny serwis, w tym serwis mobilny;
  7. fachowe doradztwo i pomoc techniczną.

 

Firma PAKIET nieustannie się rozwija biorąc udział w międzynarodowych szkoleniach. Na bieżąco jej zespół śledzi trendy, korzysta również z najnowocześniejszych technologii – wszystko po to, aby zrealizować oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Zachęcamy do kontaktu:

GRUPA PAKIET

Biuro/SERWIS:

Rybina 43

82-103 Stegna,

tel.: +48 55 247 17 70
mail: biuro@pakiet.com

www.pakiet.com