Grupa Burkietowicz Sp. J.

Jesteśmy ekspertem i partnerem na rynku prefabrykowanych konstrukcji drewnianych. Nasi pracownicy oraz partnerzy współtworzą eksperckość i wartość firmy. Dążymy do zmiany myślenia o drewnie, docenienie i wybór go jako materiału, który jest atrakcyjniejszą, zdrowszą i bardziej ekologiczną alternatywą dla technologii murowanych. Marzy nam się Polska drewniana: trwalsza niż z kamienia, zdrowsza niż z betonu i nowocześniejsza niż ze szkła.

 

Grupa Burkietowicz Sp. J.
ul. Kaliska 47
63-430 Odolanów,
+48 62 733 83 30
Burkietowicz.pl
sprzedaz@burkietowicz.pl

 

https://www.facebook.com/grupa.burkietowicz
https://www.instagram.com/grupaburkietowicz/

https://www.linkedin.com/company/79721915/admin/

https://www.youtube.com/channel/UC6c8YoBEx0lrsvjhqRs6sRA

Godziny pracy: 8:00-16:00

 

 

NASZA MISJA

W ciągu 125 lat pracy z drewnem zyskaliśmy niezachwianą pewność, że drewno to solidny, trwały i wyjątkowy materiał budowlany,
który może rozwiązać wiele problemów, z jakimi mierzą się dziś deweloperzy czy prywatni inwestorzy.
Dlatego każdego dnia dostarczamy kompleksowych rozwiązań w obszarze prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w budownictwie.
Opowiadamy na potrzeby naszych klientów i partnerów biznesowych  w oparciu o partnerskie relacje i zaufanie. Dzielimy się wiedzą i najlepszymi praktykami, co pozwala nam na rozwój i podnoszenie jakości dostarczanych usług i rozwiązań.

 

NASZE WARTOŚCI

te trzy wartości są wpisane w DNA naszej firmy i stanowią fundamenty, na których opieramy swoją działalność. Są one ze sobą ściśle powiązane, bo uwzględniają w równej mierze potrzeby klientów i partnerów biznesowych, co i zatrudnionych pracowników

 

ROZWÓJ

stawiamy na pogłębianie wiedzy i kompetencji, co pozwala nam zaspokajać potrzeby naszych partnerów biznesowych oraz realizować własne cele.

EKSPERCKOŚĆ

oznacza przejrzystą komunikację z klientami, dzielenie się z nimi wiedzą, doświadczeniem
i pomysłami, a także uczciwe i rzetelne rozwiewanie wątpliwości dotyczących drewna jako trwałego i ekologicznego materiału budowlanego.

 

PARTNERSTWO

budujemy relacje oparte na współpracy, wzajemnym zaufaniu i szacunku. Aktywnie słuchamy, wspieramy, dostarczamy wiedzę i motywujemy do rozwoju.