Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe „KARO” Wojciech Megier

Sątoczno 9

77-130 Lipnica

Telefon: +48 59 821 87 10

Fax  +48 59 821 77 08

 

Profil produkcji:

– wyposażenie ogrodów

Mail kontaktowy:

wojtek@megier.pl

dyrektor@megier.pl

 

 

Firma PPU „Karo” znajduje się w województwie pomorskim w powiecie bytowskim gmina Lipnica. Firma istnieje od 1994 roku, obecnie zatrudniamy ok. 150 osób.

Od początku istnienia firmy zajmujemy się produkcją szeroko pojętej galanterii ogrodowej. W gamie naszych produktów znajdziecie państwo różnego rodzaju płoty lamelowe (proste, z łukiem, z kratką), płotki wbijane, pergole, podesty, rollbordery, donice, piaskownice i inne. W sprzedaży posiadamy również wysokiej jakości korę sosnową pakowaną w worki 80-litrowe i luzem w różnych frakcjach.

 

Swoje wyroby sprzedajemy na terenie całej Europy. Produkcja eksportowa stanowi 90% całej produkcji firmy.

 

W 2007 roku wybudowaliśmy nowy zakład co znacznie zwiększyło nasze możliwości produkcyjne, posiadamy nowoczesne linie technologiczne i maszyny do obróbki drewna. Nasze wyroby cechują się bardzo wysoką jakością pod względem produkcji i impregnacji.

 

W trosce o wysoką jakość i trwałość wszystkie nasze wyroby impregnowane są ciśnieniowo, bezchromowym środkiem ekologicznym we własnym nowoczesnym autoklawie.

 

Drewno używane do produkcji pochodzi głównie od dostawców posiadających certyfikat FSC®. Ponadto jako firma KARO od 2005 roku posiadamy swój odrębny certyfikat FSC® (kod licencji FSC-C012976). Od 2013 roku posiadamy również certyfikat PEFCTM.

 

Jesteśmy firmą kreatywną, otwartą na aktualne potrzeby rynku. Stawiamy na rozwój i ciągłe udoskonalenia tak, aby nasze produkty coraz lepiej zaspokajały potrzeby naszych klientów. Chętnie uwzględniamy ich opinie i wprowadzamy do produkcji nowe produkty.

 

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam uzyskać bardzo dobrą opinię na rynkach zagranicznych i krajowych.

 

Posiadamy również własny transport międzynarodowy, leśny i kontenerowy oraz świadczymy usługi z tym związane.