LIMAT Sp. z o.o. – produkcja i sprzedaż palet drewnianych

Firma Limat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości palet drewnianych stosowanych w transporcie i logistyce. Jesteśmy certyfikowanym producentem Euro palet wielokrotnego użytku ze znakiem jakości EPAL. W ofercie posiadamy również palety jednorazowe o wymiarach 800X1200 mm oraz 1000X1200 mm.

Oferta:

EUROPALETA EPAL 1

Europaleta EPAL to najczęściej sosowana paleta w transporcie towarów. Każda paleta spełnia wymagania normy UIC 435-2 oraz poddawana jest obróbce termicznej wg standardów ISPM15 pozwalającej uzyskać certyfikat fitosanitarny IPPC. Umożliwia on stosowanie palet na całym świecie.

PALETA PRZEMYSŁOWA 800X1200

Paleta przemysłowa wykonana z drewna iglastego, stosowana gdy nie ma konieczności użycia Europalet EPAL. W produkowanych przez nas paletach mamy możliwość zastosowania obróbki termicznej z certyfikatem IPPC pozwalającej na międzynarodowy transport produktów. Ilość desek nośnych oraz szczegółowe dane techniczne palety jesteśmy wstanie dopasować do wymagań klienta

PALETA PRZEMYSŁOWA 1000X1200

Paleta przemysłowa wykonana z drewna iglastego, stosowana gdy wymagana jest większa przestrzeń nośna. W zależności od składowanych na palecie produktów możemy dopasować nośność palety oraz ilość desek na powierzchni załadowczej. W produkowanych przez nas paletach mamy możliwość zastosowania obróbki termicznej z certyfikatem IPPC pozwalającej na międzynarodowy transport produktów.

KORA SOSNOWA

Kora sosnowa idealnie nadająca się do ściółkowania w ogrodach. Posiada najlepsze wartości odżywcze i izolujące oraz pełni wyjątkową formę dekoracyjną ogrodów. Nasza kora nie posiada odpadów drzewnych tzw. łyka dzięki czemu cechuje się najwyższą jakością. Umożliwiamy załadunek kontenerów oraz naczep z ruchomą podłogą.

ZRĘBKA PAPIERNICZA

Produkowana w naszym tartaku zrębka papiernicza to doskonały surowiec do produkcji płyt wiórowych, celulozy oraz po rozdrobnieniu na drobniejszą frakcję pelletu, ekologicznego paliwa do spalania. Dzięki zaawansowanym procesom produkcyjnym nasza zrębka posiada śladowe ilości kory oraz zanieczyszczeń stałych takich jak piasek. Posiadamy frakcję o wymiarach 10-60mm.

TROCINY

Trociny sosnowe powstające w naszym procesie produkcyjnym to surowiec idealnie nadający się do produkcji pelletu. Posiadamy trociny z minimalną ilością kory dzięki czemu nadają się do produkcji najlepszej jakości pelletu spełniającego normę DINplus cechującego się bardzo niską zawartości popiołu.

LIMAT Sp. z o.o.

Kuźnica Zagrzebska Kol.4

98-273 Klonowa

Tel. +48 627 312 414

e-mail: biuro@limatpalety.pl

www.limatpalety.pl