Łąccy – Kołczygłowy Sp. z o.o.

Słupska 60
77-140 Kołczygłowy
tel.: +48 59 821 39 50
fax: +48 59 821 39 59
e-mail: laccy@laccy.pl

 

 

Łąccy-Kołczygłowy, to rodzinna firma o wieloletniej tradycji działająca na polach przemysłu drzewnego, zarówno w kraju jak i zagranicą. Firma założona została w 1983 roku i cały czas prężnie się rozwija, jednocześnie dbając o zachowanie wysokiej jakości wyrobów.

 

Aktualnie firma zatrudnia ponad 200 osób w strukturze czterech zakładów. Oprócz przerobu drewna, zajmuje się również wytwarzaniem sklejki, klejonki, podłóg drewnianych oraz mebli i elementów meblowych.

 

Firma Łąccy produkuje wyjątkowe podłogi drewniane ArtFloors, które są wynikiem wieloletniej współpracy doświadczonych rzemieślników z architektami. Tak powstały niepowtarzalne podłogi dębowe warstwowe.

 

Marka MoonWood powstała natomiast z pasji do pięknych i naturalnych mebli. Meble MoonWood produkowane są z naturalnego drewna bukowego i dębowego oraz sklejki brzozowej, bez użycia szkodliwych farb, czy lakierów. Drewno do produkcji pozyskiwane jest w odpowiedzialny sposób z polskich lasów.

 

Cały nasz zespół tworzą ludzie z pasją do drewna. Jest to recepta na tworzenie wyjątkowych produktów w najwyższej jakości.

 

Tartak, produkcja sklejki, produkcja klejonki
www.laccy.pl

 

Podłogi dębowe klasy premium
www.artfloors.pl

 

Meble z litego drewna i sklejki
www.moonwood.me