Filtrowent International Sp. z o. o. Sp. k.

Filtrowent International

Boruja Nowa 131A

64-300 Nowy Tomyśl

Tel. : +48 61 44 22 462

E-mail: info@filtrowent.eu

https://www.filtrowent.com.pl/

 

Filtrowent – Fabryka Czystego Powietrza

Projektujemy, produkujemy i montujemy systemy odpylające dla przemysłu drzewnego, papierniczego, spawalnictwa oraz rozwiązania dla gospodarki odpadami.

 

Zapewniamy fachowe doradztwo, doświadczony zespół konstruktorów i montażystów realizując instalacje pod klucz – od rozwiązania po realizację – w tym uruchomienie i przeszkolenie obsługi.

 

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, własnym zespołem automatyków oraz wiedzą i doświadczeniem zdobywanym od końca lat 90tych we współpracy z wieloma renomowanymi firmami działającymi w szeroko rozumianym obszarze przetwórstwa drewna.

 

 

Oferujemy:

– kompletne systemy odpylające dla małych i dużych zakładów

– cyklony

– silosy i zbiorniki buforowe na trociny lub pellet

– systemy załadowcze (pod kontenery lub naczepy)

– transportery ślimakowe

– zasuwy pneumatyczne

– zawory obrotowe

– wentylatory

– elementy rurowe i elastyczne węże odciągowe

 

Nasze produkty są również dostępne w wykonaniu zgodnym z dyrektywą ATEX – dostarczamy systemy ochronne – przeciwpożarowe i przeciwwybuchowe.

 

 

Specjalizujemy się w wydajnych, energooszczędnych i niezawodnych systemach odpylających, które dzięki solidnej konstrukcji, prostej obsłudze i niewielkim wymaganiom konserwacyjnym stanowią niezawodne wyposażenie zakładów produkcyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na naszej stronie internetowej: https://www.filtrowent.com.pl/

 

Naszą misją jest tworzenie zoptymalizowanych rozwiązań odpylających dla przemysłu drzewnego, dbając przy tym o bezpieczeństwo pracy i środowisko naturalne.